Voordenken is ook dichter bij onze klanten zitten. Daarom hebben we nieuwe vestigingen geopend in Gent en in Nijvel. Vanuit deze uitvalsbasissen spelen we in op de groeiende vraag van onze klanten in het hele land.
Mathieu Gijbels ‘Zetel West’
Einde mei nam Mathieu Gijbels Zetel West zijn intrek in een kantoor in het 3Square complex in Gent. Bedoeling is dat Zetel West op termijn een kopie wordt van onze hoofdzetel in Opglabbeek met een eigen studiedienst, calculatie en later ook operationele ploegen. Het 6-koppige team staat onder algemene leiding van Directeur West Ken Alleweireldt en commerciële leiding van Sonny Catelin.
Mathieu Gijbels ‘Le Cube’
Sinds maart is Mathieu Gijbels aanwezig op een industriezone in Nijvel, in een gebouw dat daar eerder al bekend stond als “Le Cube”. In een eerste fase wordt het als verkoopkantoor de uitvalbasis van twee bouwadviseurs, Guy Mignon en David Leroy. Zij zullen de geografische uitbreiding in Wallonië verder op de kaart zetten, bijgestaan door een Franstalige aankoper en een calculator.
Team Zetel West
Le Cube